REN HVAC

RES Enerji A.Ş. 2010 yılında 40 yıllık bir tecrübe ve birikimin ışığında ısıtma-soğutma sektöründe mühendislik ve satış hizmeti vermek için kurulmuştur. RES Enerji, tecrübeli, birikimli, deneyimli mühendislerinin ve dinamik kadrosunun yanı sıra bulundurduğu tecrübeli ve zengin bayi ağı ile iklimlendirme sektöründe önemli bir yer almaktadır. Yenilenebilir enerjiler ve alternatif sistemler üzerinde ciddi çalışmalar yapan RES, kaynakları en ekonomik ve verimli şekilde kullanırken, doğanın korunmasında büyük özen göstermektedir.
Bünyesinde kendi ürettiği ve geliştirdiği RESTHERMA ISI POMPALARI ve RESSOLAR GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ' ni bulundurmasının yanı sıra, Hollanda markası olan ve Avrupa'daki en büyük yoğuşmalı kazan ve kombi üreticilerinden biri olan REMEHA firmasının da Türkiye Distribütörü konumundadır. Ayrıca Amerika' da üretilen ve Amerika' nın sektördeki en iyi buzdolabı seçilen MAYTAG Buzdolapları da ülkemizde RES ENERJİ çatısı altındadır.
Ren Mühendislik, RES Enerji yetklili satıcısıdır.

Ressteel Sıvı ve Gaz Yakıtlı Çelik Kazanlar
Merkezi sistemler için en akıllı seçim, katalog için tıklayınız.

Diğer Res Enerji markaları, Elicent, Dynair, Dreizler, LG Klima, Resboyler, Reschanger ürünleri hakkında bilgi almak ve katalog talebi için bizimle irtibata geçiniz.