Online Katalog

Hakkımızda

Ren Mühendislik ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 2008 yılında İstanbul’da kuruldu.

Şirketimiz mekanik tesisat sektöründe ulusal ve uluslararası normlarda ürünlerin satışı, ithalatı ve ihracatı konusunda faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz ürün yelpazesini, HVAC grubu cihazlar (kazan, boyler, kombi, ısı pompaları, solar paneller, havalandırma sistemleri ) temiz su pompaları, atık su – drenaj pompaları, sirkülasyon pompaları, derin kuyu pompaları, ısıtma, soğutma ve iklimlendirme pompaları, arıtma pompaları, aktif ve pasif yangın söndürme sistemleri, yangın algılama sistemleri, endüstriyel tip yangın kapıları, yangın dolapları ve yangın pompaları oluşturmaktadır. Bunların yanı sıra buz önleme (de-icing) sistemleri konusunda faaliyet göstermektedir. Amacımız bu faaliyetleri, müşterilerine sunduğu proje bazlı paket çözümler ile güçlendirip, enerji verimliliği üst düzey sistemlerin kullanılmasını ön plana çıkartmaktadır.

Şirketimiz , müşterilerine, çalışanlarına, tedarikçilerine ve rakiplerine karşı aldığı sorumlulukların farkındadır. Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli ürünlerin mekanik projelerde yer almasını sağlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş planlarına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak hedefindedir.